NÁŠ SORTIMENT


Dánska spoločnosť ABENA A/S (v minulosti BAMBO A/S) je špecializovaným výrobcom savých pomôcok pre inkontinentných. Pod obchodnou značkou ABRI Vám ponúka ucelený a najrozsiahlejší súbor savých pomôcok. Všetky sú špeciálne navrhované s maximálnym zameraním na konečného používateľa a zároveň tak, aby zjednodušili prácu ošetrovateľskému personálu. Pri vývoji pomôcok sa kladie dôraz najmä na komfort, diskrétnosť, bezpečnosť a mobilitu užívateľa, čo spoločne výrazne zlepšuje kvalitu jeho života.
Pomôcky sú univerzálne pre mužov i ženy. Pri správnom výbere dokážu ochrániť postihnutých vo všetkých stupňoch i obdobiach inkontinencie a samozrejme zlepšia kvalitu ich života. Pri výbere vhodného typu a tvaru pomôcky je potrebné zohľadniť predovšetkým druh a stupeň inkontinencie (u plienkových nohavičiek naviac aj obvod bokov užívateľa) vo vzťahu k sacej schopnosti plienky. Výber je vhodné konzultovať s lekárom, pričom doporučujeme vždy začať najmenšou možnou pomôckou (primerane k zdravotnému stavu). Je totiž úplne zbytočné a neprimerane drahé baliť mobilného pacienta s ľahkým stupňom postihnutia do plienkových nohavičiek, keď mu tú istú službu urobí vložka alebo vkladacia plienka.

     Správne vybrané pomôcky zaručujú okrem celodennej istoty pre užívateľa aj ekonomickú efektívnosť vynaložených prostriedkov. Dôležité je pritom využívať úžitkové vlastnosti plienok. Z ekonomického pohľadu nie je možné brať do úvahy iba cenu plienky, ale treba ju porovnať s kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami pomôcky (napr. sacia schopnosť).


FILOZOFIA VÝROBKOV ABRI:

lpam

  • kompletný sortiment výrobkov zameraných na zlepšenie kvality života
  • maximálna efektivita vďaka najmodernejším technológiám
  • rovnaký dôraz na bezpečnosť užívateľa a zároveň na jeho komfort a voľnosť pohybu
  • vysoká kvalita a veľmi konkurenčná cena = úspory pri používaní
  • výroba plne v súlade so životným prostredím
  • vývoj výrobkov zameraný na nižšiu produkciu odpadov
  • všetky výrobky sú vyvíjané v úzkej spolupráci s ošetrovateľským personálom i koncovými užívateľmi

arvd

lap

ABENA Premium*
       inovácie        kvalita         bezpečnosť        životné prostredie
=> Prémiová kvalita, najlepšie pohodlie a maximálna ochrana užívateľa

* V rade Premium sú dostupné vložky a vkladacie plienky Abri San, plienkové nohavičky Abri Form a plienkové nohavičky Abri Flex.

lsw

Severská ekoznámka SWAN

  • plienky sú vyrábané s maximálnou ohľaduplnosťou k životnému prostrediu
  • ABENA je jediný výrobca na svete, ktorý vyrába inko-plienky s ekoznámkou
  • kvalita a funkčnosť plienok s ekoznámkou musí byť minimálne tak dobrá alebo lepšia ako pri štandardných plienkach bez ekoznámky

lap

Air Plus - všetky plienky sú plne priedušné
100% priedušnosť zabezpečuje ochranu pokožky na najvyššej možnej úrovni a zvyšuje komfort užívateľa. Vonkajšia fólia plienky je biela, veľmi podobná textilu, absolútne našušťavá a maximálne diskrétna.

lap

Dermatologicky testované
Pomôcky sú vhodné na použitie aj pri citlivej pokožke.


Viac zaujímavých a užitočných informácií o konštrukcii plienok nájdete v časti >>> KONŠTRUKCIA PLIENOK.

Viac informácií o Severskej eko-známke SWAN nájdete v časti >>> SEVERSKÁ EKO-ZNÁMKA.


Sortiment pre inkontinentných pozostáva z týchto výrobkov:

Súčasťou výrobného programu ABENA A/S sú aj ďalšie výrobky:

Tiež Vám ponúkame nasledujúce výrobky iných výrobcov:

* zaradenie podľa zoznamu zdravotníckych pomôcok uhrádzaných alebo čiastočne uhrádzaných na základe zdravotného poistenia vydaného Ministerstvom zdravotníctva SR

Ak používate pomôcky pre inkontinentných inej značky (od iného výrobcu) a potrebujete poradiť s výberom správnej pomôcky z nášho sortimentu, pozrite sa na stránku >>> VÝBER POMÔCKY.

V prípade, že máte záujem vyskúšať naše výrobky pre inkontinentných, možete nás požiadať o zaslanie vzorky zadarmo.